Mini Spa

SPA & RELAX

Carmen Strefa Mini-SPA

Bajkowe wnętrze naszej strefy Mini- SPA pozwoli Państwu na chwilę relaksu oraz zapomnienia. Połączenie drewna oraz kamienia nadają temu miejscu specyficzny sielankowy charakter który przeniesie Państwa do świata wypoczynku oraz błogiego lenistwa.

W naszej strefie znajdą Państwo wannę z hydromasażem z wodą o temperaturze 36C, strefę relaksu oraz wiadro bosmana dla wszystkich, którzy po pobycie w saunie będą chcieli schłodzić ciało silnym i orzeźwiającym strumieniem wody.

Sauna sucha to pomieszczenie o temperaturze powietrza. 90 -100° C. Seans w saunie jest niezrównanym doświadczeniem duchowym i zdrowotnym. Usprawnia pracę serca, poprawia krążenie, oczyszcza skórę z toksyn. To tylko niektóre z licznych korzyści kąpieli w saunie Łaźnia parowa to sauna o temperaturze 40 – 50° C i wilgotności dochodzącej do 100%. Zażywanie kąpieli w łaźni parowej rozluźnia napięte mięśnie, poprawia krążenie i dotlenia organizm, zapobiega urazom podczas treningów, zwiększa elastyczność mięśni, poprawia kolor skóry, usuwa toksyny i prowadzi do lepszego ukrwienia, zwiększa odporność organizmu, łagodzi podrażnienia zatok, odtruwa organizm, pozwala na utratę kalorii i pozbycie się celulitu.